AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 2% – Концентриран осветлувачки гел за околу очи со ниацинамид 2%

Original price was: 750 ден.Current price is: 525 ден.

  • Со растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира несовршеностите на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации)
  • Совршено ја измазнува и зацврстува кожата околу очите и дополнително го разубавува изгледот
  • Ја подобрува цврстината и еластичноста, ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните, ја задржува влагата во епидермисот, ја олеснува промената на бојата и спречува појава на брчки
  • Ги измазнува мимичните брчки
Количина: 15 ml