AA MY BEAUTY POWER ACNE“ – Серум-бустер за намалување на несовршености, наменет за масна, комбинирана и кожа склона кон акни

750 ден

  • Иновативен спој против акни на биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД, ЦИНК и „AHA“ киселини
  • За здрав изглед и млад тен, против акни и митесери
  • Го изедначува тенот на кожата, го регулира лачењето на себум, ги затегнува порите и ја забрзува регенерацијата
  • Ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните, ги осветлува обезбојувањата и ја минимизира видливоста на проширените пори
  • Го омекнува рапавиот слој, ја хидрира и измазнува кожата
  • Ја смирува иритацијата на кожата
Количина: 30 ml