AA MY BEAUTY POWER ACNE – Гел за миење и чистење лице

450 ден

  • Иновативен спој против акни на биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД, ЦИНК и „AHA“ киселини
  • За здрав изглед и млад тен, против акни и митесери
  • Ефикасно чисти, го регулира лачењето на себум
  • Ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните, ги осветлува обезбојувањата и ја минимизира видливоста на проширените пори
  • Го подобрува целокупниот изглед и текстурата на кожата
  • Ја смирува иритацијата на кожата
Количина: 150 ml

Нема на залиха