AA SENSITIVE SKIN – 24 часовна хидратантна и заштитна крема за чувствителна кожа склона кон алергии

550 ден

  • Jа смирува иритираната кожа, го намалува црвенилото, давајќи долготрајно олеснување
  • Регенерација на епидермисот и интензивна исхрана
  • Ја зајакнува и заштитува кожата од надворешните фактори
  • Ја регенерира и хидрира кожата, ефикасно заштитувајќи ја од сушење
Количина: 50 ml