AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 10%“ – Осветлувачки серум-бустер со ниацинамид 10%

750 ден

  • Со растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира несовршеностите на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации)
  • Долготрајно ја хидрира кожата, го осветлува и изедначува тенот,враќајќи ја виталноста и сјајот на кожата
  • Го враќа природниот сјај, ја подобрува еластичноста на кожата, ја зајакнува и ги намалува површинските брчки
  • Обезбедува оптимална и долготрајна хидратација на кожата и ја изедначува и измазнува
Количина: 30 ml

Нема на залиха