AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 5% – Концентрирана ревитализирачкa ноќна крема со ниацинамид 5%

750 ден

  • Иновативен спој на природна антиоксидантна моќ на растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира сите несовршености на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации), првите знаци на стареење и други неправилности
  • Ја регенерира, смирува и релаксира кожата, правејќи ја блескава со прекрасен утрински сјај
Количина: 50 ml