AA MEN NATURAL CARE – Крема за мажи за лице, против брчки

620 ден

  • Максимално прилагодена на потребите на современиот маж
  • Значително подобрување на состојбата и изгледот на кожата
  • Видлив ефект на измазнување на линиите на брчки
  • Регенерирана и совршено нахранета кожа
  • Подобрување на еластичноста на кожата и ефективна хидратација
Количина: 50 ml

Нема на залиха