OILLAN MED – Хидратантен сапун за алергична, атопична и многу сува кожа

190 ден

  • Ефикасно ја чисти иритираната, сува и испукана кожа на бебиња, деца и возрасни, враќајќи ја нејзината мекост и мазност
  • Заштитната формула совршено ја храни и хидрира кожата и го намалува чувството на сувост
  • Може да се користи кај бебиња од петиот ден од животот
  • Дерматолошки и алерголошки тестиран со учество на лица со алергиски кожни заболувања
Количина: 100 gr