AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 5% – Антиоксидатна дневна гел-крема со ниацинамид 5%

750 ден

  • Иновативен спој на природна антиоксидантна моќ на растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира сите несовршености на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации), првите знаци на стареење и други неправилности
  • Jа подобрува цврстината и еластичноста
  • Ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните
  • Спречува појава на брчки
  • Ја зајакнува и тонира кожата
  • Ја штити кожата од слободните радикали, дава мекост и го осветлува тенот
Количина: 50 ml