AA MY BEAUTY POWER ACNE“ – Нормализирачка мицеларна вода, наменета за кожа склона кон акни

550 ден

  • Ефикасно ја чисти и отстранува шминката, го регулира лачењето на себум, ги елиминира несовршеностите и избледувањето на кожата, ги затегнува порите
  • Моќен иновативен спој против акни на биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД, ЦИНК и „AHA“ киселини
  • За здрав изглед и млад тен, против акни и митесери
  • Регенерира, хидрира, ги елиминира несовршеностите и избледувањата на кожата, ги затегнува порите, ги смирува иритациите
  • Ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните, ги осветлува обезбојувањата и ја минимизира видливоста на проширените пори
Количина: 200 ml