AA SENSITIVE SKIN – Сапун за нега на чувствителна и проблематична кожа

140 ден

  • За потребите на чувствителна и најпроблематична кожа, со нежен хипоалергенски мирис
  • Нежна формула за миење која темелно ја чисти кожата без да ја оштети нејзината природна заштитна бариера
  • Го елиминира чувството на сува кожа
  • Спречува прекумерно испарување на водата од епидермисот
Количина: 90 gr