AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 5% – 5-минутна маска за осветлување со ницинамид 5%

Original price was: 580 ден.Current price is: 290 ден.

  • Со растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира несовршеностите на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации)
  • Интензивно ја чисти и ја измазнува кожата
  • Ја хидрира и зајакнува кожата, подобрувајќи ја нејзината состојба
  • Ја подобрува цврстината и еластичноста на кожата и ја задржува влагата во епидермисот
  • Го враќа природниот сјај и ги намалува површинските брчки
Количина: 40 ml