Гел против стареење и осветлување на кожата на лицето

Original price was: 1.155 ден.Current price is: 809 ден.

  • За блескав сјај и гламурозен изглед на вашата кожа
  • Сјајниот изглед е благодарение на микро бисерите кои ја доловуваат и рефлектираат светлината
  • Ја хидрира и тонира кожата
  • Дерматолошки тестиран
Количина: 50 ml