Органскo интимнo чистење

Original price was: 490 ден.Current price is: 343 ден.

  • За чувствителна кожа и за деца
  • Нежно чисти, го одржува pH нивото и природната бактериска флора
  • Смирувачки, балансирачки и помага да се спречат иритациите
  • Богат со инулин, природен антибактериски агенс
Количина: 200 ml