Органски хидролат од камилица во спреј

420 ден

СМИРУВА + ОМЕКНУВА

  • Регенерира, смирува, деконгестира и ја прочистува кожа
  • Се користи за егзема и псоријаза
Количина: 100 ml

Нема на залиха