Органски хидролат од рузмарин во спреј

420 ден

ПРОЧИСТУВА + ЗАТЕГНУВА

  • Освежувачко, закрепнувачко и оживувачко дејство на кожата
  • Вистински еликсир за масна и нечиста кожа благодарение на неговите својства за прочистување на кожата
  • Особено е погоден за нега на коса, како средство за прочистување и против првут
Количина: 100 ml

Нема на залиха