AA BABY – Mаслена купка 2 во 1

690 ден

  • Уникатна козметика за секојдневна нега на нежната бебешка кожа, уште од првите денови на животот
  • Содржи негувачки емолиенти со омекнувачки и хранливи својства
  • Со благи средства за миење
  • Го намалува чувството на грубост и ја штити кожата од губење на вода, оставајќи ја кожата пријатно мека и мазна
  • Ја хидрира и поддржува природната липидна бариера на епидермисот
  • Не ги надразна очите
  • Не содржи бои и мириси
Количина: 400 ml

Нема на залиха