Органски хидролат од смил во спреј

420 ден

РЕГЕНЕРАЦИЈА + СМИРУВА

  • Со смирувачки и регенерирачки својства
  • Ја поттикнува циркулацијата на крвта
  • Го помага процесот на заздравување
  • Идеален за чувствителна кожа
  • Го спречува настанувањето на темните кругови под очите
Количина: 100 ml

Нема на залиха