Витамин Ц

860 ден

ОСВЕТЛУВАЧКО ДЕЈСТВО + ДЕЈСТВО ПРОТИВ ФЛЕКИ

  • Обновувачки и антиоксидантен чисто активен производ
  • Ја осветлува и тонира кожата и го изедначува тенот
  • Не е фотосензибилен, па затоа може да се користи во текот на денот и во топлите летни денови
  • Заборавете на флеките и бледилото на кожата!
Количина: 30 ml

Нема на залиха