Ниацинамид + цинк

Original price was: 830 ден.Current price is: 581 ден.

РЕГУЛИРАЊЕ НА СЕБУМОТ + ДЕЈСТВО ПРОТИВ НЕСОВРШЕНОСТИ

  • Чисто активен производ, идеален за комбинирана и масна кожа
  • Против мозолчиња, флеки и митесери
  • Го регулира производството на себум – матирачко дејство
  • Ги смирува и суши мозолчињата и несовршеностите
  • Ги смирува и ублажува флеките
  • Ја прави текстурата на кожата посветла и покомпактна
  • Го спречува фотостареењето
  • Го стимулира производството на колаген
  • Го намалува растот на бактериите
  • Дерматолошки тестиран
Количина: 30 ml