Мелем од невен

Original price was: 720 ден.Current price is: 360 ден.

  • Совршен за млади и за возрасни, наменет за секоја кожа на која и е потребна нега
  • Со омекнувачки и смирувачки ефекти
  • Хидратантно и регенеративно дејство на кожата на целото тело
  • Идеален за третман на сува и нежна кожа
Количина: 50 ml