„WOW“ Крема за контура околу очи 3 во 1

950 ден

  • Ја стимулира микроциркулацијата и ги ублажува отокот и темните кругови околу очите
  • Штити од предвремено стареење на кожата, ја хидрира кожата и го спречува појавувањето на темни кругови
  • Ја смирува и тониира кожата
  • Ефикасно дејствува против стареење, контрастните брчки и темните кругови
  • На окото му дава вистински „WOW“ ефект!
Количина: 15 ml

Нема на залиха