Органски хидролат од мајчина душица во спреј

420 ден

СМИРУВА + ПРОЧИСТУВА

  • Антибактериски, антигабични и лековити својства
  • Ги смирува иритациите на кожата
  • Дезинфицира
  • Важна помош против акни
Количина: 100 ml

Нема на залиха