Органски ши-путер

Original price was: 550 ден.Current price is: 385 ден.

  • 100% чист ладно цеден ши-путер со хранлив и смирувачки ефект
  • Ја заштитува кожата од неповолните временски услови
  • Помага да се залечат малите рани и иритациите
  • Без мирис
Количина: 50 ml