Чудотворна маска против стареење – 2 чекори за убавина

154 ден

Подготвителен пилинг третман и маска за лице против стареење

  • Совршен микс за да го победите сивилото, да ги елиминирате мртвите клетки и да се борите со знаците на стареење
  • Вистински интензивен третман
  • Пилингот ја прочистува кожата и ја подготвува за следниот третман
  • Маската е против стареење кои и даваат тон и сјај на кожата
Количина: 8+5 ml