AA MY BEAUTY POWER Niacinamide 2% – Осветлувачка и смирувачка пена за чистење лице со ниацинамид 2%

350 ден

  • Со растителни екстракти и биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД и ПЕПТИДИ кои синхронизирано се грижат за здравјето и убавината на вашата кожа
  • Ги елиминира несовршеностите на кожата (бори, лузни од акни, мелазма, хиперпигментации)
  • Со 95% состојки со природно потекло, овозможува 100% чиста кожа
  • Ефикасно чисти, отстранувајќи ги сите нечистотии, ги смирува иритациите и ја осветлува кожата
  • Ги хидрира и смирува иритациите на кожата, давајќи чувство на олеснување
  • Дава виталност и сјај, кожата станува видливо мазна и затегната
Количина: 150 ml

Нема на залиха