Пилинг гел со органско нане и органска салицилна киселина за длабинско чистење

850 ден

  • Го подобрува изгледот и ја освежува кожата
  • Овозможува нежна ексфолијација и ги ослободува порите на кожата од мртвите клетки и нечистотијата
  • Погоден е за кожа за време на пубертет и кожа склона кон таложење на нечистотии
  • Без микропластични остатоци
Количина: 100 ml