BIOVAX – Интензивна маска против опаѓање на коса

490 ден

  • Софистицирана нега за коса на која и треба сила, волумен и заштита од прекумерно опаѓање на косата
  • Длабоко регенерирана и хидратантна коса
  • Заштита од прекумерно опаѓање
  • Мека како кашмир и еластична коса
Количина: 150 ml

Нема на залиха