AA MY BEAUTY POWER ACNE- Дневна крема за корекција и матирање, масна и комбинирана кожа, наменета за кожа склона кон акни

750 ден

  • Моќен иновативен спој против акни на биоактивни молекули: НИАЦИНАМИД, ЦИНК и „AHA“ киселини
  • За здрав изглед и млад тен, против акни и митесери
  • Матира и интензивно хидрира
  • Го регулира лачењето на себум, а со тоа го намалува сјајот на кожата и формирањето на митесери
  • Ги елиминира несовршеностите и лезиите на акните, ги осветлува обезбојувањата и ја минимизира видливоста на проширените пори
Количина: 50 ml