AA SKIN BOOST Q10 – Дневна и ноќна крема со Q10, колаген и витамин Е

750 ден

  • Измазнување на кожата и забавување на процесот на стареење
  • Ги измазнува брчки
  • Ја враќа мазноста и цврстината на кожата
  • Ја подобрува еластичноста на кожата
  • Овозможува оптимално ниво на хидратација
Количина: 50 ml