Тонирана хидратантна крема со органска роза

1.095 ден

  • За рамномерен тен
  • Интензивна хидратација и намалување на првите брчки
  • Се прилагодува на природниот тен на кожата и нежно ги изедначува малите ирегуларности
Количина: 30 ml

Нема на залиха