Мицеларна вода со органско алое за длабинско чистење

595 ден

  • Нежно и длабински ја отстранува нечистотијата од лицето и шминката од околу очите
  • Долготрајно го изедначува тенот на кожата, а кожата ја прави блескаво чиста
  • Погодна за употреба од лица кои носат контактни леќи
  • Офталмолошки тестирана
  • Без алкохол
Количина: 125 ml

Нема на залиха