Крем за околу очи со органска роза – активен измазнувачки

1.100 ден

  • Ја намалува длабочина на мимичните брчки
  • Интензивно ја хидрира осетливата кожа околу очите
  • Погодна за употреба кај лица кои носат контактни леќи
  • Офталмолошки испитан
Количина: 15 ml

Нема на залиха