Дневна и ноќна крема против купероза (розацеа)

1.170 ден

  • Ги зајакнува ѕидовите на крвните садови и ја зголемува нивната еластичност
  • Со ексклузивна формула SILIDINE® развиена од црвена алга („Porphyridium cruentum“) која овозможува клеточна регенерација, делува смирувачки и долготрајно го редуцира црвенилото
  • Без алкохол
Количина: 30 ml

Нема на залиха