ECLAT – Мултикрема за измазнување на брчки со ретинол и Q10

750 ден

  • Зацврстува, ги пополнува видливите брчки и го спречува создавањето на нови
  • Мазни и намалува брчки
  • Зацврстување и долготрајна хидратација
  • Ги регенерира оштетените колагенски и еластински влакна
  • Осветлена кожа, изедначена боја
  • Формула збогатена со природен УВ филтер
Количина: 50 ml

Нема на залиха