ECLAT – Пилинг за лице со „AHA“ киселини

650 ден

  • За чувствителна, плитко васкуларизирана кожа, склона на црвенила
  • Кератолитички ефект со природни овошни киселини
  • Ја чисти кожата без триење
  • Го стимулира обновувањето на клетките на кожата
  • Го враќа сјајот на кожата, оставајќи ја оптимално хидрирана, помазна и поеластична
Количина: 50 ml