Swiss Energy оригинален швајцарски спасувачки балсам

650 ден

10 швајцарски билки + витамини Е, Ц, Б6 + есенцијални масла од јојоба, ши-путер, волчји трн и чајно дрво + Бисаболол + Декспантенол

Поседува ефекти за заздравување на рани

Ја подобрува циркулацијата на крвта на местото на апликација

Стимулира регенерација на ткивата

Има антиинфламаторно и антисептичко дејство

Помага во смирување на кожата и олеснување на иритацијата

Со смирувачки пантенол

Количина: 40 ml

Нема на залиха