SANTE-Освежувачки крем пилинг 3 во 1 со органско алое и вулкански камен

560 ден

  • Чисти нежно и длабоко во порите и ја прави кожата сјајна
  • Нежен пилинг ефект без сушење
  • Ги отстранува сувите клетки од кожата
  • За прочистена и порамномерна текстура на кожата
  • За префинет тен
Количина: 100 ml