SANTE-Млечна мицеларна вода за чистење со органско масло од инка инчи и пробиотика

580 ден

  • Благата мицелна технологија нежно ја чисти и негува кожата без да ја суши
  • Многу лесно ја отстранува шминкта околу очите и ја ослободува кожата од нечистотија и себум
  • Ја одржува флората на кожата во природна рамнотежа, ја хидрира и смирува кожата
  • Погоден за пределот на лицето, околу очите и усните
Количина: 200 ml