SANTE-Мека пилинг маска со органска јојоба и вулкански камен

190 ден

  • Интензивно ги чисти и отстранува мртвите клетки на кожата
  • Со нежен ефект на пилинг
  • Ја прочистува текстурата на кожата
  • За изедначена и сјајна кожа
  • Погодна за сите типови на кожа
Количина: 2×4 ml

Нема на залиха