SANTE-Хидрирантна матирачка крема со органски грејпфрут и “Evermat TM”

Original price was: 790 ден.Current price is: 474 ден.

  • Долготрајно ја матира кожата без да ја суши
  • Обезбедува интензивна хидратација
  • Ги прочистува порите и го намалува производството на себум
  • За порамномерен тен
  • Штити од надворешни влијанија и ја зачувува природната рамнотежа на кожата
Количина: 50 ml

На залиха