Течна пудра за лице-02

1.115 ден

  • Со минерални пигменти
  • За кадифен, беспрекорен тен
  • Со драгоценото јојоба масло, чапуачу путер и екстракти од калинка
  • Без парафин и силиконски масла
Количина: 30 ml