SANTE-Освежувачки тоник за лице со органско алое и чиа-семе

560 ден

  • Нежно чисти и освежува
  • Ја хидрира кожата
  • Блага, освежувачка формула
  • Оптимално ја подготвува кожата за последователна нега
Количина: 125 ml

Нема на залиха