Age Protection АНТИРИД крема за околу очи со органски волчји трн и природен хијалурон

1.890 ден

  • Ги измазнува видливите линии и ги намалува круговите околу очите
  • Интензивна хидратација на чувствителната кожа околу очите
  • Ја затегнува кожата
  • Ја зголемуваат заштитната бариера на кожата
  • Препорачлива и за носители на контактни леќи
  • Офталмолошки тестирана
  • Природна, веган и без алкохол
Количина: 15 ml