Маска за лице со органско нане

265 ден

  • Длабински ја чисти кожата и го подобрува изгледот на кожата
  • Антибактериски
  • Со редовна употреба го спречува појавувањето на мозолчиња, дамки и лузни предизвикани од оштетувања на кожата со мозолчиња
  • Погодна за кожа склона кон таложење на нечистотии

Количина: 15 ml

Нема на залиха