Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/fnpypkwz/public_html/logona.mk/wp-config.php on line 87
Swiss Energy хидратантен тоник за лице

Swiss Energy хидратантен тоник за лице

950 ден

Липозомска глечерска вода + Екстракт од еделвајс + витамини А, Е, Б5 + Омега 3,6

Длабока хидратација поради структурата на липозомската вода

Одлични нутритивни и регенеративни својства

Ефект на намалување на брчките и одржување на еластичноста

Истакнати антиалергични и антиинфламаторни својства

УВ апсорпција и спречување на појава на старечки дамки

Пријатно чувство на свежина и чистота на кожата

За сите типови на кожа

Количина: 100 ml