PUR Смирувачки гел за туширање со пробиотици и природна хијалуронска киселина

750 ден

  • За чувствителна и иритирана кожа
  • Ја чисти кожата со благи природни материи
  • Ја хидрира кожата
  • Со природни пробиотици и природна хијалуронска киселина
  • Го поттикнува сопствениот микробиом на телото
  • Ја штити кожата од иритирачки и алергиски влијанија на животната средина
  • Чисто природeн, „vegan“ и без парфем
  • Дерматолошки тестиран
Количина: 200 ml

Нема на залиха