PUR Смирувачки лосион за тело со пробиотици и природна хијалуронска киселина

950 ден

  • За чувствителната и иритирана кожа
  • Овозможува интензивна хидратација
  • Нежна ph-неутрална текстура со природни пробиотици и хијалуронска киселина
  • Ја поттикнува заштитната бариера на кожата
  • Ја намалува иритацијата на кожата, како што се чувство на напнатост, црвенило и трнење
  • Ја смирува чувствителна кожа
  • Ја штити кожата од иритирачки и алергиски влијанија на животната средина
  • Чисто природeн, „vegan“ и без парфем
  • Дерматолошки тестиран
Количина: 200 ml

Нема на залиха