DERMOMASK – Корективна ноќна маска со активни златни нишки

550 ден

  • Против стареење со засилено обновување на клетките во текот на ноќта
  • Веднаш ја истакнува природната убавина на кожата
  • Со ефект на луксузен третман во козметички салон
  • Регенерација и обновување на клеточно ниво
  • Кожата ја враќа својата кадифена мазност и сјај
Количина: 30 ml

Нема на залиха