AA SKIN BOOST Q10 – Концентрат 5% коензим Q10 + екстракт од органска малина

Original price was: 890 ден.Current price is: 623 ден.

  • Активен третман за забавување на процесот на стареење и измазнување на кожата
  • Ги измазнува брчките, ја враќа мазноста и цврстината на кожата
  • Со заштитно антиоксидативно дејство
  • За здрав и сјаен изглед на кожата
Количина: 30 ml